اسامی داوران هفته هشتم لیگ دسته سوم

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در رقایتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور از هفته هشتم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

دوشنبه ۲۳/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۱۵-هفته هشتم 

ذرت کاران مغان-شهرداری فومن-کلانتری-پارس آباد

نادر خاکسار-امیر قورخانه چی-علیرضا شهری

نفتون تهران-شرکت خلخال دشت-الیاف-تهران

حامد حیدری-محمود بیات ترک-حافظ عظیمی

مس سونگون ورزقان -آذرباتری ارومیه-وحدت-اسکو

مختار عبدالهی – امیر قاسمی-عباس پورحیدری

طلایه داران بوئین زهرا-عقاب تهران-امام(ع)-بوئین زهرا

حمید امیدی-آرش پوراسماعیلی-مجتبی سعودی

شاهین تهران-سفیدرود آستانه-اختصاصی شاهین-تهران

محسن سیمند-اسد اله خاتمی-محمد محمدی

شاهین کرج-شهرداری چابکسر-انقلاب-کرج

کوپال ناظمی-علیرضا آذروند-علی اکبر نوری

صبا نوین قم-استقلال ساری-تختی-قم

امید رحمتی-امید صالحی-ابراهیم زمانی

البرز شهرداری زنجان-شهرداری لنگرود-۱۵ خرداد-زنجان

سعاد وفا پیشه-محمود گوهر نژاد-احمد کاظم لو

آرمین قزوین-شهرداری آستارا-رجایی-قزوین

اردشیر خسروی-پژمان لرستانی-امید افخمی

کارگر بنه گز-بهمن شیراز-شهدا-اهرم تنگستان

عباس راکی- محمدرضا حسین پور – ولی اله رضایی کیا

جهان فولاد اصفهان-پرسپولیس گناوه-متعاقبا اعلام می شود.

سید رضا مهدوی-مهدی امیر تیموری-علی ملامحمد

شهرداری نی ریز-سرداران شهید  لردگان-شهدا-نی ریز

عباس صادقی-حمید ریگی-رضا شیخی

جنوب باغملک-نادری بوشهر-شهدا ۷ تیر-باغملک

جواد واحد-وحید مرادیان-حسن حیدری

میلاد دزفول-سپاهان یاسوج-مجدیان-دزفول

مهدی پاکزاد-امیر شمسی زاده-مسعود آزادی پور

شهرداری ممسنی-رعد پدافند کیش-لشگری-ممسنی

حسین زاهدی فر-افضل حسینی-محمد شجاعی

پیروزی گرمسار-نیما چمستان-تختی-گرمسار

جلال صادقلو-محمد جعفری-داوود احدی

سه شنبه۲۴/۸/۹۰-هفته هشتم-ساعت ۱۴:۱۵

آلومینیوم حکمتی تبریز-کیوان مرغ مهاباد-وحدت-اسکو

بخشعلی حیاتی-بابک محمد خانی-مسلم رحیم خانی

شهرداری اسلامشهر-پارس فوتبال چالوس-امام خمینی (ره)-اسلامشهر

مرتضی عابدی-حسین سلیمانی-علی فرمانی

اتحاد پاکدشت-شهرداری بهشهر-مهدوی-پاکدشت

حامد بیک زند – محسن سلطانی – بابک اسماعیل زاده

اترک بجنورد-خزر محمود آباد-تختی-بجنورد

جواد نکویی – جواد رفویی – رضا اسماعیلی

استقلال جنوب-کیمیا رشد آق قلا-اتکا-تهران

صائب گلی – اسماعیل احمدی – میثم تیزکار

هما جوانرود-دارایی اراک-تختی-جوانرود

محسن شجاعی – قدرت پارسا نژاد – محمد موری

گلچین رباط کریم-شهرداری صحنه-صبا شهر-رباط کریم

سعید شمس – معراج فشتمی – محمدتقی حیدرپور

شهرداری بروجرد-ذوب و فلزات الوند- تختی-بروجرد

سعید رحیمی مقدم – ابوالفضل رضوی – رضا نجفی

فجر دهلران-میناشی اسلام آباد-تختی-دهلران

رضا قاسمی– حسین عسیی وند – مهدی معماری

پرسپولیس دره شهر-شهرداری بانه-کلیوند-دره شهر

محمد رامی – عظیم صفریان – کوروش شهریاری

دارتاک لرستان-مهر اراک-تختی-خرم آباد

حسین سعادتمند – مهدی زنجانی – محمدعلی پورمتقی

سپاهان نوین اصفهان- مس نوین کرمان-صفائیه-اصفهان

حسین زمانی – محمد بوالحسنی – غلامرضا احمدی

فجر حاوران بیرجند-شهرداری کهنوج-آزادی-بیرجند

میلاد بای – محسن صادق لو – حسن مظفری

مینا نخل میناب-مس نوین رفسنجان-ایمینی-میناب

نقی ظرافت – ارحام نصیری – رحیم شکاری

سراوان سیستان و بلوچستان-شهرداری اشکذر-حسین بر-سراوان

علیرضا جلالی – علیرضا خسروی – احد سلطانی

پرسپولیس شیراز-مس شهر بابک-حافظیه-شیراز

کوروش غریبی – حسین مرادی – عبدالحمید مرادی

صفاهان اصفهان-آنزان ایذه-تختی-اصفهان

امیر خسروی – ابراهیم موسوی – محمد نوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.