اسامی داوران هفته هفتم رقابت های لیگ دسته سوم

به گزارش سایت داوران ایران، اسامی داوران قضاوت کننده در رقابتهای لیگ دسته سوم از هفته هفتم از سوی کمیته داوران اعلام شد.

سه شنبه۱۷/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته هفتم

شهرداری فومن-آلومینوم حکمتی تبریز-آزادی-فومن

بهرام بخشی-بابک محمد خانی-مسلم  رحیم خانی

شرکت خلخال دشت-انتظام تهران-تختی-خلخال

علی احمدی-حمید کاوندی-جعفر ایوار

آرمین قزوین-شاهین تهران-رجایی-قزوین

حسین سعادتمند-موسی مه آبادی-سعید باهنر

شهرداری چابکسر-طلایه داران بوئین زهرا-شهرداری –چابکسر

محمود قربانپور-اسماعیل احمدی-جعفر جعفری

سفید رود آستانه-صبا نوین قم-تختی-لاهیجان

حامد بیک زند-شهریار اسماعیل زاده-عبدالعلی شکرگزار

شهرداری لنگرود-شاهین کرج-شهدا-لنگرود

علی بالوده-ابوالفضل رضوی-صابر خویی

استقلال ساری-البرز شهرداری زنجان-شهدا-ساری

رضا رحمانی-یوسف مغروری-مجتبی محمدی

شهرداری آستارا-عقاب تهران-وحدت-آستارا

میثم پورکریمیان-بابک اسماعیل زاده-رحیم شیخی

بهمن شیراز-پرسپولیس گناوه-حافظیه-شیراز

علیرضا جلالی-امیر رضا آشورماهانی-علیرضا خسروی

کارگر بنه  گز-شهرداری نی ریز-شهدا-اهرم تنگستان

علی آلبو مردادی-عظیم صفریان-محمدرضا حسین پور

نادری بوشهر-جهان فولاد اصفهان-قدس-بوشهر

داریوش احمدی-حسن حضرتی-محمد شجاعی

سرداران شهید لردگان-میلاد دزفول-انقلاب –شهرکرد

حسین اداوی-رسول سلیمی-حمیدرضا افشون

سپاهان یاسوج-شهرداری ممسنی-تختی-یاسوج

علیرضا ناظری-محمد علی رجایی-محمد رجبی

رعد پدافند کیش-جنوب باغملک-المپیک-کیش

علیرضا زارعی-عبداله عبداللهی-حسین مرادی

مس سونگون ورزقان تبریز -مقاومت شهرداری مهاباد-وحدت-اسکو

اردشیر خسروی-موسی محمدی-پژمان لرستانی

آذرباطری ارومیه-کیوان مرغ مهاباد-تختی-ارومیه

مهدی شجاعی-رضا نجفی-علیرضا شهری

هما جوانرود-شهرداری بروجرد-تختی-جوانرود

شاهو اصلانی-اصغر عزیزی-حامد احمدی

مینا شی اسلام آباد-گلچین رباط کریم-ریزوندی-اسلام آباد

مهدی شوهانی-علی حاتمیان-قدرت پارسا نژاد

چهارشنبه۱۸/۸/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته هفتم

ذوب و فلزات الوند-پرسپولیس دره شهر-جوانان-بهار

حسین مقابلی-اسماعیل رجبی-امیر سلطانی

مهر اراک-فجر دهلران-۵ مرداد-اراک

روح اله تیموری-رضا حیدری-بیژن آزادی

شهرداری بانه-دارتاک لرستان-تختی-بانه

بهمن قاسمی-علی دودانگه-حمیدرضا حیدری

صفاهان اصفهان-فجر خاوران بیرجند-تختی-اصفهان

نور محمد محمدی-هادی شیرنژاد-نصیری

مس نوین رفسنجان-سپاهان نوین اصفهان-تختی-رفسنجان

هادی مسلمی-مرتضی هوشیار-حسن گریزان

شهرداری کهنوج-سراوان سیستان و بلوچستان-شهید میثم-کهنوج

سعید قربانی زاده-محمد هاشمی نسب-رحیم شکاری

مس شهر بابک-مینا نخل میناب-شهدا مس-شهر بابک

احمد موسوی-امین مبشر-حسین بک آبادی

شهرداری اشکذر-پرسپولیس شیراز-۲۲ بهمن-اشکذر

جواد واحد آرمان باغبان-وحید مرادیان

آنزان یذه-مس نوین کرمان-تختی-ایذه

علیرضا حیدرپناه-حسن حیدری-غلام صادقی

صنایع شازند-اتحاد پاکدشت-فتح المبین-شازند

علیرضا حیدرپناه-حسن حیدری-غلام صادقی

خزر محمود آباد-شهرداری اسلامشهر-مجتمع بهشتی-محمود آباد

محمد جلیوند-مرتضی بلوچی-مهدی ایثاری

شهرداری بهشهر-استقلال جنوب-لله مرز-بهشهر

غلامرضا عباسچی-محمد محمدی-اسد اله خاتمی

نیما چستان-اترک بجنورد-لسفیجان-چمستان

سجاد لطافتی-آرش پور اسماعیلی-مجتبی اسعودی

کیمیا رشد آق قلا-پیروزی گرمسار-آزادی-گرگان

قاسم اخلاقی-عباس جوان-کریم موسوی

دارایی اراک-شهرداری صحنه-۵ مرداد-اراک

حامد حیدری-علی اکبر نوری-داود احدی

3 thoughts on “اسامی داوران هفته هفتم رقابت های لیگ دسته سوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.