جدیدترین مطالب پیرامون داوران حاضر در جام جهانی در گفتگو کامرانی فر

با توجه به گذشت بیش از نیمی از مسابقات جام جهانی و به جهت بررسی نحوه عملکرد کمیته داوران فدراسیون بین المللی فوتبال در طول برگزاری مسابقات و همچنین اطلاع از وضعیت تیم داوری آقای کامرانی فر از ایشان درخواست نمودیم تا در این خصوص مطالبی را برایمان ارسال نمایند. با تشکر فراوان از ایشان و با آرزوی موفقیت برای ایشان و تمامی افتخار آفرینان ایران عزیزاینجا همه چیز خوبست و کلیه برنامه های کمیته داوران طبق برنامه مشخص انجام می شود. داوران با توجه به برنامه های قضاوتشان در تمرینات و جلسات مربوطه شرکت می کنند. برنامه هر تیم داوری از سه روز قبل مسابقه تا دو روز بعد از آن برنامه ریزی شده که ….

اینجا همه چیز خوبست و کلیه برنامه های کمیته داوران طبق برنامه مشخص انجام می شود. داوران با توجه به برنامه های قضاوتشان در تمرینات و جلسات مربوطه شرکت می کنند. برنامه هر تیم داوری از سه روز قبل مسابقه تا دو روز بعد از آن برنامه ریزی شده که شامل جلسات تمرین ۳، ۲ و ۱ روز قبل از مسابقه است و هر چه به زمان مسابقه نزدیک می شود تمرینات سبک تر  شده و بعد از مسابقه تا ۲ روز ریکاوری و برگشت به حالت اول است و همچنین جلسات روانشناسی و خصوصاً جلسات فنی قبل و بعد از مسابقه.

شرایط تیم داوری ما هم خوشبختانه خوب است و داور و کمک داور دیگر، برای مسابقه هلند و کامرون عازم شهر دیگری شده اند و من باید در تمرینات و برنامه های دیگر شرکت کنم. تیم ما با دو قضاوت در مرحله مقدماتی باید منتظر اعلام کمیته داوران باشیم. اگر قضاوت داشتیم، با تمام توان داوری می کنیم و اگر دیگر قضاوت نداشتیم با خاطره ای خوب از حضور در جام جهانی به ایران برمی گردم و دوباره زندگی را در کنار خانواده عزیزم و دوستان خوبم ادامه می دهم و البته سعی می کنم تجربیاتم را در اختیار دوستان قرار دهم.

همانطور که قبل از سفر هم گفتم، جام جهانی آخر دنیا و آخر داوری نیست و امیدوارم بتوانم بیشتر به کشورم خدمت کنم.

با آرزوی سربلندی ایران عزیز

حسن کامرانی فر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.