غیاثی: هیچ نقشی در کمیته داوران ندارم

رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: به جرات ادعا می‌کنم که هیچ نقشی در کمیته داوران ندارم و شایعه سازان در پی آنند که با جوسازی علیه من اعضای این کمیته را تخریب کنند.
سید رضا غیاثی افزود: انتخاب‌آقای تاج که در واقع حکم پشتیبان و حامی کمیته داوران را ایفا می‌کند بهترین انتخابی بود که می‌توانست انجام شود که خوشبختانه این اتفاق با درایت و خوش فکری رئیس فدراسیون رخ داد.
وی در خصوص چگونگی انتخاب تاج به این سمت نیز اظهار داشت: فیفا اعضای خود را مکلف کرده بود که از میان هیئت رئیسه فدراسیون‌ها فردی توانمند و با قابلیت‌های مدیریتی را برای این پست انتخاب کند که پس از عدم پذیرش این سمت از سوی آقای بهروان ، با فشار و اصرار اعضای هیات رئیسه آقای تاج متقاعد شد که عهده دار این مسئولیت شود.
رئیس سابق کمیته داوران ادامه داد: آقای تاج به هیچ عنوان در کارهای فنی و اجرایی کمیته داوران دخالت نمی‌کند و مسئولیت این کمیته و چیدمان کادر داوری به عهده آقای عسگری است که خوشبختانه کارنامه بسیار پربار و موفقی در امر داوری طی سالیان حضوردر این عرصه را داشته است.
غیاثی در خصوص تست‌های انجام شده از داوران و نتایج این تست‌ها نیز یادآور شد: تست‌های امسال به مراتب در سطح بسیار مطلوبی برگزار شد و داوران با انگیزه بسیار بالایی در این تست‌ها حضور پیدا کردند و آمادگی خود را به کمیته داوران ثابت کردند که این خود نوید دهنده روزهای خوب داوری است که انشا الله ثمرات این آزمون‌ها قطعا در رقابت‌های لیگ احساس خواهد شد.
رضا غیاثی در پایان گفتگوی خود در خصوص وضعیت خداداد افشاریان نیز خاطرنشان کرد: آقای افشاریان از داوران قوی و با تجربه ای ات که اصولا نیاز به تعریف و تمجید ندارد و در عین حال باید متذکر شد که ایشان در تست‌های انجام شده نتوانستند آنچه که در نظر گرفته شده بود را کسب کنند و خودشان نیز به نوعی روی این موضوع متمرکز شده و به این نتیجه رسیده‌اند که چنانچه از نظر جسمانی نتوانند این توانایی را نشان دهند، شرایطی ایجاد گردد تا بتواند در یک بازی مهم از دنیای داوری خداحافظی کند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.