اختتامیه سومین همایش داوران فوتسال آسیاویژن

به گزارش  سایت داوران ایران، در مراسم اختتامیه ی این همایش که ساعت ۱۳:۱۵  روز جمعه مورخ ۲۰/۳/۹۰ برگزار شد، سیستانی مدرس داوری فوتسال فدراسیون فوتبال  یکی از دغدغه های خود را فعال نبودن امکانات داوری فوتسال در سطح شهرها عنوان کرد و افزود : تا به حال درچندین استان مدرس کلاس های داوری فوتسال بوده ام و میتوانم به صراحت بگویم استان اصفهان از نظر نحوه برگزاری کلاس ها و بار فنی داوران در بین استانها حرف اول را میزند .

وی با ابراز خرسندی از حضور گرم پیشکسوتان امر داوری استان در این کلاس ها از مسئولین هیئت فوتبال استان اصفهان خواست : در رابطه با حق الزحمه داوران توجه ویژه ای داشته باشند تا داوران نیز بتوانند با تمرکز بیشتر بازیها را قضاوت کنند .

در ادامه این مراسم دهقان مسئول واحد داوران هیئت فوتبال استان اصفهان درباره پیراهن داوران فوتسال در سال جاری اظهار داشت: در سال جاری با توجه به قرار دادی که با شرکت پیشرو سازه زنده رود اصفهان به عنوان اسپانسر داوران فوتسال به مدت یک سال بسته ایم ، الزام اخلاقی داریم کلیه مسابقات فوتسال را با پیراهنی که نام این شرکت بر روی آن حک شده قضاوت کنیم . وی تصریح کرد این لباس ها با حمایت اسپانسر دررقابتهای جام رمضان با رنگ دیگری  به داوران قضاوت کننده در این مسابقات تحویل میشود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.