به گزارش سایت داوران ایران واعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی ناظران و داوران هفته بیست وششم و پایانی لیگ برتر، هفته دوازدهم لیگ دسته اول و هفته اول لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به شرح ذیل اعلام شد.
لیگ برتر فوتسال هفته ۲۶ وپایانی
چهارشنبه ۲۰ دیماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶
مقاومت قرچک – لبینات ارژن شیراز
ناظر داوری : آقای جم تاج محجور (خراسان شمالی)
حسین وحدتی (کرمان)
علی احمدی (زنجان)
سید جواد حسینی (تهران)
امیر مختار رودساز (کرمان)
هیات فوتبال قم – مقاومت البرز (ساعت ۱۴)
ناظر داوری : آقای علیرضا فولادی (البرز)
محمد غفاری نژاد (تهران)
سید مهدی عظیم (خراسان رضوی)
پیام سهرابی (قزوین)
میلاد امیری (کرمانشاه)
آتلیه طهران قم – شهرداری ساوه
ناظر داوری : آقای فرهاد حسینیان (کرمانشاه)
محمد داودپور (تهران)
کاظم مرادی (تهران)
حمیدرضا قدسی راغب (همدان)
یوسف افضلی (اردبیل)
ملی حفاری اهواز – گیتی پسند اصفهان
ناظر داوری : آقای بهمن غفاری (مازندران)
محمدرضا ذاکری (گلستان)
ایمان غلامی (مازندران)
غفور محمدی (لرستان)
میلاد سعیدی (کرمان)
پارسیان شهر قدس – آذرخش بندر عباس
ناظر داوری : آقای عبدالواحد بیت سیاح (خوزستان)
رضا وثوقی (تهران)
مصطفی کرد (البرز)
نیما روحانی (قم)
مهدی کرد (البرز)
مس سونگون ورزقان – شهروند ساری (پخش زنده سبکه سه سیما) ساعت ۱۵
ناظر داوری : آقای علیرضا سهرابی (تهران)
محمدعلی ترحمی (سمنان)
علیرضا رمضانی (تهران)
وحید سلیمانی (تهران)
کمال بایزیدی (آذربایجان غربی)
فرش آرای مشهد – تاسیسات دریایى
ناظر داوری : آقای عباس دهقانپور (فارس)
فرزین صالح (البرز)
زیاد فروتن (اردبیل)
حسین امیری (فارس)
میلاد مستان (سیستان و بلوچستان)
لیگ دسته اول فوتسال هفته ۱۲
جمعه ۲۲ دیماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶
سن ایچ – رعد پدافند اصفهان
ناظرداوری : آقای علی گشانی (تهران)
منصور قربانی (کرمان)
یوسف رضایی (کرمانشاه)
مجید کرمی (تهران)
بهشاد پنجه زاده (کرمانشاه)
سما دزفول – نفت امیدیه
ناظر داوری : آقای امید مصداقی (همدان)
میلاد حمزه (خراسان شمالی)
محمدعلی آقایی (چهارمحال و بختیارى)
محمد حسین محمدبا (خراسان شمالی)
امین رئیسی (چهارمحال و بختیارى)
شهرداری رشت – پاس قوامین
ناظر داوری : آقای حسنعلی رحیمی (زنجان)
امیر دریایی (مازندران)
رسول بازرگان (البرز)
ایمان باستان (گلستان)
علی رضا خدادادی (گلستان)
استقلال ماهشهر – دانش و ورزش فریمان
ناظر داوری : آقای احمد جباری (اصفهان)
اصغر احمدی (بوشهر)
محمد جواد بابلی (قم)
مسعود علی محمدی (آذربایجان شرقی)
محمد قربانی (قم)
مبل البرز – صالحین ورامین
ناظر داوری : آقای علی قریشی (کردستان)
حمید دهقانپور (آذربایجان شرقی)
عبدا … آزمون (گیلان)
رحیم میرزایی (آذربایجان شرقی)
میلاد خانجانی (گیلان)
شاهد شیراز – بالان صنعت شیراز
ناظر داوری : آقای علی یگانه (فارس)
محمد شرونی (بوشهر)
عرفان زندی (کردستان)
مهدی طاهری (کرمان)
جمال مرادبخش (کرمان)
رعد مشهد – پیمان شاهرود
ناظر داوری: هوشنگ شهرکی (خراسان رضوی)
حسینعلی محمدنژاد (مازندران)
سعیدرضا صادقی (خراسان جنوبی)
سیروس مشایخ (مازندران)
مهدی ابراهیمی (خراسان جنوبی)
بهبهان اهواز – ساکاپخش (سقز)
ناظر داوری : آقای آرمان قنبرزاده (کهگیلویه و بویر احمد)
جواد دهقان (فارس)
میثم مقدسی (لرستان)
ایمان نجفی (فارس)
جاسم گچویی (فارس)
لیگ دسته دوم فوتسال هفته اول
جمعه ۲۲ دیماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶
شهید سرخه ای – تکاب
بهبود کاویانی – دانیال منصوری
شاهین عباسی – حامد سلیمانی (تهران)
الغدیر اردبیل – پارس آباد
انور ابراهیم پور (آذربایجان شرقی)
میثم جوادی (آذربایجان غربی)
وحید خاور (آذربایجان غربی)
عیسی قربانی (آذربایجان شرقی)
سپید رود آستانه – ارومیه
موسی قربانی (آذربایجان شرقی)
مهدی فتحی (آذربایجان شرقی)
بهادر نوروزی (گیلان)
محمدرضا سیدپور (زنجان)
اندیمشک – زنجان
مجتبی بختیاریان (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
امیر حسین پنده (اصفهان)
علیرضا حسن زاده (اصفهان)
کرمانشاه – ایلام
غفور محمدی (لرستان)
سید ناصر کاظمی (قزوین)
ابراهیم آخوندی (قزوین)
داور وقت نگهدار: …
شاهین کرمانشاه – سرپل ذهاب
حمید رضا قدسی راغب (همدان)
رضا بابایی (قزوین)
ولی صفارها (قزوین)
داور وقت نگهدار : …
نفت آبادان – اقلید
فیروز مبینی (چهارمحال بختیاری)
بهنام نبی پور (چهار محال بختیاری)
علی رضا قربانی (خوزستان)
محسن لطفی زاده (چهارمحال بختیاری)
گچساران – صدرا شیراز
علی اسماعیل سزاری – امید سعدی
احمد رضا مسگران – فاروق انصارنژاد (خوزستان)
شاهین شهر – مقاومت تهران
هادی فراهانی (قم)
بهروز رحیمی (یزد)
ولی ا …. رضایی (یزد)
امیر حسین نادب (قم)
سیستان – فولاد کرمان
مهدی صادقی – محسن قاسم پور
مهرداد هاشمی پور – مهران هاشمی پور
(هرمزگان)
گلوگاه – مشهد
محمد تیموری (گلستان)
احسان علی یاری (گلستان)
میلاد علی نژادیان (مازندران)
سعید رضایی نیا (گیلان)
سرخس – هیات کاشان
مجتبی رضاییان (سمنان)
حمید صداقت (خراسان شمالی)
محمدامین اکبری (خراسان رضوی)
علی اکبر قاسمی (سمنان)
کهکیلویه و بویراحمد – شادگان خوزستان
احمد رضایی – امیر باقری
محسن سبزواری – محمود برقعی
(اصفهان)
رستان – اهواز
عرفان حجاب (کرمانشاه)
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین)
رضا ملکی (مرکزی)
احسان موسویان (چهارمحال و بختیاری)
سورک – قزوین
مهدی وارث – حجت حبیبی نیا
کامران امیری – کامبیز امیری (البرز)
بناب – مرزن آباد
بهنام اختیاری (آذربایجان غربی)
بابک محمد خانی (اردبیل)
کمال بایزیدی (آذربایجان غربی)
اسماعیل دولت یاری (زنجان)