اسامی داوران هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتسال کشور


به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتسال کشور به شرح ذیل اعلام می گردد.

پنج شنبه ۶ دیماه ۱۳۹۷  ساعت ۱۵

عقاب لنگرود – حسین زاده آمل
ابراهیم آخوندی (قزوین)
سید ناصر کاظمی (قزوین)
سید مسعود شفیعی (گیلان)
سینا علی اکبری (قزوین)
شهروند گلوگاه – سفید رود آستانه
رضا وثوقی (تهران)
رضا پورشایگان (تهران)
داوود سالکی (تهران)
هادی‌کاظمی (تهران)
شهروند مرزن آباد – شهرداری صباشهر
حمیدرضا طیب طاهری (قم)
محمد قربانی (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
امیرحسین نادب (قم)
کیان پارس آباد – شهرستان شوط
سجاد ابوالفتحی (همدان)
علی عارفی (همدان)
بابک محمد خانی (اردبیل)
میلاد قمری (همدان)
اروم آلیاژ ارومیه – امید آذربایجان بناب
عرفان زندی (کردستان)
اکبرجعفری (همدان)
بهنام اختیاری (آذربایجان غربی)
طاهر عاقبتی (همدان)
الغدیر اردبیل – ساکا پخش سقز
عبدالله آزمون (گیلان)
بهادر نوروزی (گیلان)
احمد پور حسن (گیلان)
سعید یوسف زاده (گیلان)
آساره اندیمشک – شهدا ایلام
میثم مقدسی (لرستان)
جمال حسن وند (لرستان)
رضا کیامنش(لرستان)
ایمان سلیمانی (لرستان)
ستارگان لرستان – دانشگاه آزادگان
بهنام نبی پور (چهارمحال و بختیاری)
محمدعلی آقایی (چهارمحال وبختیاری)
غفور محمدی (کردستان)
محسن لطفی زاده (چهارمحال و بختیاری)
پلیمر کرمانشاه – چوار ۶۵ ایلام
بهروز حیدری (زنجان)
محمدرضا سیدپور (زنجان)
ایمان پارابی (کرمانشاه)
اسماعیل دولت یاری (زنجان)
پیمان شاهرود – پاس تهران
حجت حبیبی نیا (البرز)
رضا بابایی (البرز)
مجتبی رضاییان (البرز)
رسول بازرگان (البرز)
دلسوختگان اهل بیت – هیئت فوتبال فارسان
احمد مسگران (خوزستان)
امید سعدی (خوزستان)
مجتبی بختیاریان (قم)
مصطفی زینی (تهران)
هیئت فوتبال آران و بیدگل – پدیده فیروزکوه
مجید کرمی (تهران)
حامد سلیمانی (تهران)
محمد داوود پور (تهران)
سید جواد حسینی (تهران)

فولاد زرند ایرانیان – آراد فاخر شیراز
امیر باقری (اصفهان)
امیر پنده (اصفهان)
محسن سبزواری (اصفهان)
علیرضا حسن زاده (اصفهان)

میبد یزد – فولادسیرجان ایرانیان
جواد دهقان (فارس)
ایمان نجفی (فارس)
بهروز رحیمی (یزد)
ایمان سمیعی (فارس)

مارون کهگیلویه – شهید رضایی فیروزآباد
علیرضا قربانی (خوزستان)
سعید قربانی زاده (فارس)
عادل مرزبان (فارس)
محمد چادری (خوزستان)

شهرداری بسطام – مقاومت شهرداری مشهد
محمدرضا ذاکری (گلستان)
علیرضا خدادادی (گلستان)
علی اکبر مجنی (گلستان)
جواد رهبر (گلستان)

هامون سیستان – پاسارگاد گرمسار
مهدی طاهری (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)
میلاد مستان (سیستان و بلوچستان)
جمال مرادبخش (کرمان)

صبا یزد – دانش ورزش فریمان
امیرمختار رودساز (کرمان)
میلاد سعیدی (کرمان)
امیر انجم شعاع (کرمان)
ستار کدوری (کرمان)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25475

نام شما:
ایمیل:
سایت: