اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم فوتسال


به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته نهم لیگ دسته دوم فوتسال کشور به شرح ذیل اعلام شد.

حسین زاده امل – سفید رود آستانه
سید جواد حسینی (تهران)
حامد سلیمانی (تهران)
شاهین عباسی (تهران)
دانیال منصوری (تهران)

عقاب لنگرود – شهروند مرزن آباد
ولی صفارها (قزوین)
سینا علی اکبر (قزوین)
سعید یوسف زاده (قزوین)
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین)

شهرداری صباشهر – شهروند گلوگاه
علی حاتمی (مرکزی)
رضا ملکی (مرکزی)
مصطفی زینی (تهران)
بهادر نظری (مرکزی)

اروم الیاژ ارومیه – کیان پارس آباد
علی احمدی (تهران)
محمدرضا سیدپور (زنجان)
علیرضا صالحی (زنجان)
مرتضی شریفلو (زنجان)

ساکا پخش سقز – شهرستان شوط
هادی لطفی (آذربایجان شرقی)
محسن حمدی پور (آذربایجان شرقی)
آیدین طایفه (آذربایجان شرقی)
امین امینی (آذربایجان شرقی)

امید آذربایجان – الغدیر اردبیل
میلاد خانجانی (گیلان)
سید میلاد فتحی (گیلان)
سعید یوسف زاده (گیلان)
عبدالله آزمون (گیلان)

شهدا ایلام – دانشگاه آزادگان
محمدجواد بابلی (قم)
محمد قربانی (قم)
مهدی کرد (البرز)
جهانگیر فراهانی (قم)

آساره اندیمشک – پلیمر کرمانشاه
محمدمهدی حقوقی (فارس)
جواد دهقان (فارس)
عادل مرزبان (فارس)
ایمان سمیعی (فارس)

پاس تهران – هیئت فوتبال فارسان
عرفان زندی (کردستان)
علی اکبر قاسمی (سمنان)
علی مرادیان (تهران)
مهدی وارث (البرز)

پیمان شهرداری شاهرود – هیئت فوتبال آران
عل حجی زاده (خراسان رضوی)
امید ظریفیان (خراسان رضوی)
ابوالفضل صفری (خراسان رضوی)
حمید مرادی (خراسان رضوی)

پدیده فیروزکوه – دلسوختگان اهل بیت
ناظر داوری : آقای علی اکبر کلبادی نژاد (مازندران)
محمد غفارنژاد (تهران)
محمد داوودپور (تهران)
هادی کاظمی (تهران)
داوود سالکی (تهران)

آراد فاخر شیراز – فولاد سیرجان
فیروز مبینی (چهارمحال و بختیاری)
احسان موسویان (چهارمحال و بختیاری)
محمدعلی آقایی (چهارمحال و بختیاری)
امین ریسی (چهارمحال و بختیاری)

فولاد زرند ایرانیان – مارون کهگیلویه
میلاد مستان (سیستان و بلوچستان)
مرتضی وزیری تبریزی (سیستان و بلوچستان)
منصور قربانی (کرمان)
محمدملاشاهی (سیستان و بلوچستان)

شهید رضایی فیروز آباد – میبد یزد
امیر باقری (اصفهان)
مهدی احمدی (اصفهان)
امیر پنده (اصفهان)
جواد ملاکریمی (اصفهان)

مقاومت شهرداری – پاسارگاد گرمسار
محمد تیموری (گلستان)
علیرضا خدادادی (گلستان)
ایمان باستان (گلستان)
جواد کلبادی نژاد (گلستان)

شهرداری بسطام – صبا یزد
آرمین ابراهیمی (مازندران)
احسان علیاری (گلستان)
مرتضی وفایی نژاد (مازندران)
علی اکبرمجنی (گلستان)

دانش ورزش فریمان – هامون سیستان
روح الله مطهری (کرمان)
میلاد سعیدی (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)
امیر انجم شعاع (کرمان)

چوار ۶۵ ایلام – ستارگان لرستان
مهدی کرد (البرز)
جهانگیر فراهانی(قم)
محمدجواد بابلی (قم)
محمد قربانی (قم)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25509

نام شما:
ایمیل:
سایت: