اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته دوم فوتسال کشور


به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته دهم لیگ دسته دوم فوتسال کشور به شرح ذیل اعلام می گردد.

جمعه ۲۱ دیماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵


شهروند مرزن آباد – حسین زاده آمل
وحید سکوتی (گیلان)
میلاد خانجانی (گیلان)
سعید یوسف زاده (گیلان)
بهنام نوروزی (گیلان)

سفید رود آستانه – شهرداری صباشهر
ناظر داوری : بهمن غفاری (مازندران)
محمد داوودپور (تهران)
مجید کرمی (تهران)
شاهین عباسی (تهران)
حامد سلیمانی (تهران)

شهروند گلوگاه – عقاب لنگرود
محمد تیموری (گلستان)
احسان علیاری (گلستان)
جواد کلبادی نژاد (گلستان)
محمدجواد فاضل (گلستان)

کیان پارس آباد – ساکا پخش سقز
انور ابراهیم پور (آذربایجان شرقی)
موسی قربانی (آذربایجان شرقی)
مسعود علی محمدی (آذربایجان شرقی)
امین امینی (آذربایجان شرقی)

الغدیر اردبیل – آروم آلیاژ ارومیه
پیام سهرابی (قزوین)
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین)
رضا بابایی (قزوین)
سینا علی اکبری (قزوین)

شهرستان شوط – امید آذربایجان
بهروز حیدری (زنجان)
محمدرضا سیدپور (زنجان)
مرتضی شریفلو (زنجان)
علیرضا صالحی (زنجان)

پلیمر کرمانشاه – شهدای ایلام
ناظر داوری : آقای بهلول اسحاقی (مازندران)
میثم مقدسی (کردستان)
عرفان زندی (کردستان)
مادح غفاری (کردستان)
امیر نوروزی (کردستان)

دانشگاه آزادگان – چوار ۶۵ ایلام
سعید قربانی زاده (فارس)
ایمان نجفی (فارس)
احسان نعمتی (کهگیلویه و بویر احمد)
سعید دارایی (کهگیلویه و بویر احمد)

ستارگان لرستان – آساره اندیمشک
میلاد امیری (کرمانشاه)
رضا ملکی (مرکزی)
ایمان پارابی (کرمانشاه)
محمد غلامی (مرکزی)

هیئت فوتبال آران – پاس تهران
فیروز مبینی (چهارمحال و بختیاری)
محسن لطفی زاده (چهارمحال و بختیاری)
امیرحسین بهرامی (چهارمحال و بختیاری)
محمد طاهری (چهارمحال و بختیاری)

هیئت فوتبال فارسان – پدیده فیروزکوه
امیر سعدی (خوزستان)
عباس ارشادی (خوزستان)
احمد مسگران (خوزستان)
علی دشتی (خورزستان)

دلسوختگان اهل بیت – پیمان شاهرود
ناظر داوری : آقای فردوس معصومی (گیلان)
بهبود کاویانی (تهران)
سیدجواد حسینی (تهران)
داوود سالکی (تهران)
هادی کاظمی (تهران)

مارون کهگیلویه – آراد فاخر شیراز
محسن وحدانی (بوشهر)
حسین محمدی (بوشهر)
ولی الله رضایی (یزد)
محمدحسین شیخ زاده (یزد)

فولاد سیرجان – شهید رضایی فیروز آباد
محسن قاسم پور (هرمزگان)
محمود طهان (خراسان جنوبی)
امین یکه خانی (خراسان جنوبی)
مهدی صادقی (هرمزگان)

میبد یزد – فولاد زرند ایرانیان
جواد دهقان (فارس)
اسماعیل نعمتی (فارس)
علیرضا زارع (فارس)
عادل مرزبان (فارس)

صبا یزد – مقاومت مشهد
محسن سبزواری (اصفهان)
امیر پنده (اصفهان)
مصطفی اسماعیلی (اصفهان)
حسین شاهین (اصفهان)

پاسارگاد گرمسار – دانش ورزش فریمان
محمد قربانی (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
امیرحسین نادب (قم)
احسان شکریان (قم)

هامون سیستان – شهرداری بسطام
امیر مختار رودساز (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)
ستار کدوری (کرمان)
امیر انجم شعاع (کرمان)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25554

نام شما:
ایمیل:
سایت: