قضاوت داوران لیگ برتر در لیگ دسته دوم / اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور


به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به شرح ذیل اعلام شد.

 جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷   ساعت ۱۶

حسین زاده آمل – شهروند نوین سورک
رسول بازرگان (البرز)
مهدی وارث (البرز)
حمید سلیمانی (تهران)
حجت حبیبی نیا (البرز)

شهرداری صباشهر – سفید رود آستانه
حمیدرضا طیب طاهری (قم)
مجتبی بختیاریان (قم)
امیر حسن نادب (قم)
احسان شکاریان (قم)

عقاب لنگرود – شهروند گلوگاه
ولی صفارها (قزوین)
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین)
سید ناصر کاظمی (قزوین)
رضا بابایی (قزوین)

ساکا پخش سقز – کیان پارس آباد
اسماعیل دولت یاری (زنجان)
بهروز حیدری (زنجان)
محمدرضا شریفلو (زنجان)
علیرضا صالحی (زنجان)

اروم آلیاژ ارومیه – الغدیر اردبیل
سید میرهادی اسماعیلی (آذربایجان شرقی)
محسن حمدی پور (آذربایجان شرقی)
اسماعیل کمربسته (آذربایجان شرقی)
امین امینی (آذربایجان شرقی)

امید آذربایجان بناب – شهرستان شوط
زیاد فروتن (اردبیل)
یوسف افضلی (اردبیل)
بهزاد فرزانه (اردبیل)
بابک محمدخانی (اردبیل)

شهدای ایلام – پلیمر کرمانشاه
علیرضا قربانی (خوزستان)
امید سعدی (خوزستان)
عباس ارشادی (خوزستان)
نیما صفری (خوزستان)

چوار ۶۵ ایلام – دانشگاه آزاد شادگان
رضا کیانمنش (لرستان)
میثم مقدسی (لرستان)
جمال حسنوند (لرستان)
غفور محمدی (لرستان)

آساره اندیمشک – ستارگان لرستان
فیروز مبینی (چهار محال و بختیاری)
محمد طاهری (چهار محال و بختیاری)
امین رییسی (چهار محال و بختیاری)
امیرحسین بهرامی (چهار محال و بختیاری)

پاس تهران – هیات فوتبال آران و بیدگل
محمد قربانی (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
محمد جواد بابلی (قم)
هادی فراهانی (قم)

پدیده فیروز کوه – هیات شهرکرد
محمدعلی ترحمی (سمنان)
علی اکبر قاسمی (سمنان)
علی اصغر عامریان (سمنان)
حمیدرضا سوادیان (سمنان)

پیمان شهرداری شاهرود – دلسوختگان اهل بیت قم
ایمان غلامی (مازندران)
میلاد محمدیان (مازندران)
مرتضی وفایی نژاد (مازندران)
وحید خلیلی (مازندران)

آراد فاخر شیراز – مارون کهگیلویه
امیر باقری (اصفهان)
محسن سبزواری (اصفهان)
محمد جواد ملا کریمی (اصفهان)
محسن حسن زاده (اصفهان)

شهید رضایی فیروز آباد – فولاد سیرجان ایرانیان
مهدی صادقی (هرمزگان)
محسن قاسم پور (هرمزگان)
مهران هاشمی پور (هرمزگان)
اصغر احمدی (هرمزگان)

فولاد زرند ایرانیان – میبد یزد
میلاد مستان (سیستان و بلوچستان)
مرتضی وزیری تبریزی (سیستان و بلوچستان)
مهرداد شهرکی (سیستان و بلوچستان)
محمد ملا شاهی (سیستان و بلوچستان)

مقاومت شهرداری مشهد – صبای یزد
محمد ذاکری (گلستان)
محمدجواد کلبادی نژاد (گلستان)
علی اکبر مجنی (گلستان)
محمدجواد رهبری (گلستان)

دانش ورزش فریمان – پاسارگاد صنعت باطری سمنان
مهدی ابراهیمی (خراسان جنوبی)
محمود طهان (خراسان جنوبی)
سید مسعود حجتی (خراسان جنوبی)
امیر یکه خانی (خراسان جنوبی)

بسطام شاهرود – هامون سیستان
میلاد حمزه (خراسان شمالی)
ارسلان غلامی (خراسان شمالی)
حسین زحمتکش (خراسان شمالی)
امیر افروزه (خراسان شمالی)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25418

نام شما:
ایمیل:
سایت: