اسامی داوران هفته هفتم لیگ دسته دوم فوتسال


به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته هفتم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به شرح ذیل اعلام شد.

                                           پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵
چوار۶۵ایلام – آساره اندیمشک
حمید رضا طیب طاهری (قم)
محمد جواد بابلی (قم)
امیر حسین نادب (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)

                                               جمعه ۳۰آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵
حسین زاده آمل – شهروند گلوگاه
بهبود کاویانی (تهران)
حامد سلیمانی (تهران)
شاهین عباسی (تهران)
داود سالکی (تهران)

شهرداری صبا شهر – عقاب لنگرود
هادی لطفی (آذربایجان شرقی)
عیسی قربانی (آذربایجان شرقی)
هادی ترابی (آذربایجان شرقی)
موسی قربانی (آذربایجان شرقی)

سفیدرودآستانه – شهروندمرزن آباد
میثم جوادی (آذربایجان غربی)
اصغر زاهد پور (آذربایجان غربی)
یوسف افضلی (اردبیل)
وحید خاور (آذربایجان غربی)

امید آذربایجان – کیان پارس آباد
کمال با یزیدی (آذربایجان غربی)
بهنام اختیاری (آذربایجان غربی)
مهدی فتحی (آذربایجان شرقی)
امین استوار (آذربایجان غربی)

شهرستان شوط – الغدیر اردبیل
میر هادی اسماعیلی (آذربایجان شرقی)
انور ابراهیم پور (آذربایجان شرقی)
آیدین طایفه (آذربایجان شرقی)
محسن حمدی پور (آذربایجان شرقی)

ساکا پخش سقز – آروم آلیاژ ارومیه
سجاد ابوالفتحی (همدان)
داود فروتن (همدان)
علی عارفی (همدان)
طاهر عافیتی (همدان)

شهدا ایلام – ستارگان لرستان
محسن سبزواری (اصفهان)
رضا ملکی (مرکزی)
مهدی احمدی (اصفهان)
علیرضا حسن زاده (اصفهان)

دانشگاه آزادشادگان – پلیمرکرمانشاه
مهدی صفایی (کهکیلویه و بویر احمد)
احسان نعمتی (کهکیلویه و بویر احمد)
سعید دارابی (کهکیلویه و بویر احمد)
ابوذر سعید یان پناه (کهکیلویه و بویر احمد)

پاس تهران – دلسوختگان اهل بیت
مصطفی کرد (البرز)
رسول بازرگان (البرز)
مصطفی پیری (لبرز)
مهدی وارث (البرز)

پدیده فیروزکوه – پیمان شاهرود
وحید خلیلی (مازندران)
مرتضی وفایی نژاد (مازندران)
علی اکبر قاسمی (سمنان)
علی اصغر عامریان (سمنان)

هیئت فوتبال فارسان – هیئت آران بیدگل
علی اسماعیل سزاری (خوزستان)
امید سعدی (خوزستان)
علی دشتی (خوزستان)
جلیل آلبو غبیشی (خوزستان)

آراد فاخر شیراز – میبد یزد
مهدی طاهری (کرمان)
میلاد سعیدی (کرمان)
محسن گیلانی (کرمان)
جمال مراد بخش (کرمان)

شهید رضایی فیروز آباد – فولاد زرند ایرانیان
محسن وحدانی (بوشهر)
محمد حسین شیخ زاده (یزد)
جواد دهقانپور (فارس)
حمید محمد رضایی (بوشهر)

فولاد سیرجان – مارون کهکیلویه
سعید قربانی زاده (فارس)
اسماعیل نعمتی (فارس)
عادل مرزبان (فارس)
ایمان سمیعی (فارس)

مقاومت مشهد – هامون سیستان
میلاد محمدیان (مازندران)
آرمین ابراهیمی (مازندران)
محمد آریان (مازندران)
بهروز دیناد (مازندران)

دانش ورزش فریمان – شهرداری بسطام
محمود طهان (خراسان جنوبی)
مرتضی وزیری (سیستان و بلوچستان)
محمد ملا شاهی (سیستان و بلوچستان)
امیر یکه خانی (خراسان جنوبی)

پاسارگاد گرمسار – صبا یزد
سعید صفا منش (خراسان رضوی)
سیدعلی هاشم زاده (خراسان رضوی)
علی اکبر حصاری (خراسان رضوی)
مرتضی ناظوری (خراسان رضوی)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25456

نام شما:
ایمیل:
سایت: