داوران هفته اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور


به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور به شرح ذیل از سوی کمیته داوران اعلام شد.

                                           جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶
حسین زاده آمل – شهرداری صبا شهر تهران
سید جواد حسینی (تهران)
علی اکبر قاسمی (سمنان)
ایمان غلامی (مازندران)
علی اصغر عامریان (سمنان)
شهروند گلوگاه – شهروند نوین سورک
کاوه علیجانی (خراسان رضوی)
ارسلان غلامانی (خراسان شمالی)
علی اصغر اخوان (خراسان رضوی)
امیر افروزه (خراسان شمالی)
سفیدرود آستانه – عقاب لنگرود
محمود احسانی فر (البرز)
سیروس مشایخ (مازندران)
مصطفی زینی (تهران)
محمد آریان (مازندران)
کیان پارس آباد – الغدیر اردبیل
بهادر نوروزی (گیلان)
احمد پورحسن (گیلان)
بابک محمد خانی (اردبیل)
سعید رضایی نیا (گیلان)
ساکا پخش سقز – امید آذربایجان بناب
ناظر داوری: آقای امید باران دوزی (آذربایجان غربی)
بهشاد پنجه زاده (کرمانشاه)
یوسف رضایی (کرمانشاه)
ایمان پارابی (کرمانشاه)
جلال پیر هادی (کرمانشاه)
شهرستان شوط – اروم آلیاژ ارومیه
موسی قربانی (آذربایجان شرقی)
هادی لطفی (آذربایجان شرقی)
مسعود علی محمدی (آذربایجان شرقی)
عیسی قربانی (آذربایجان شرقی)
شهداء ایلام – چوار ۶۵ ایلام
ناظر داوری: آقای حامد حدیدی (کرمانشاه)
مهدی وارث (البرز)
عرفان زندی (کردستان)
کیوان امامی (کردستان)
مصطفی پیری (البرز)
ستارگان لرستان – پلیمر کرمانشاه
امید سعدی (خوزستان)
عباس ارشادی (خوزستان)
جلیل آلوغبیشی (خوزستان)
نیما صفری (خوزستان)
دانشگاه‌ آزاد شادگان – آساره اندیمشک
میلاد سعیدی (کرمان)
جمال مرادبخش (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)
ستار کدوری (کرمان)
پاس تهران – پدیده فیروز کوه
بهروز حیدری (زنجان)
جهانگیر فراهانی (قم)
محمد رضا سیدپور (زنجان)
امیر حسین نادب (قم)
دلسوختگان اهل بیت قم – هیات فوتبال آران و بیدگل
میثم مقدسی (لرستان)
حامد سلیمانی (تهران)
داود سالکی (تهران)
جمال حسنوند (لرستان)
هیئت شهرکرد – پیمان شهرداری شاهرود
رضا ملکی (مرکزی)
محمد حسین شیخ زاده (یزد)
علی اصغر فتاحی (یزد)
محمد غلامی (مرکزی)
آراد فاخر شیراز – شهید رضایی فیروز آباد
سعید دارابی (کهگیلویه وبویراحمد)
مهرداد غلامی (بوشهر)
احسان نعمتی (کهگیلویه و بویراحمد)
حمید محمد رضایی (بوشهر)
میبد یزد – مارون کهگیلویه
سعید قربانی زاده (فارس)
امیر حسین پنده (اصفهان)
مهدی احمدی (اصفهان)
علی کاووسی (فارس)
فولاد سیرجان ایرانیان – فولاند زرند ایرانیان
سجاد ابوالفتحی (همدان)
داود فروتن (همدان)
میلاد قمری (همدان)
طاهر عافیتی (همدان)
مقاومت شهرداری مشهد – دانش ورزش فریمان
امیر بهنام نقوی (گلستان)
محمود طهان (خراسان جنوبی)
سعید صفامنش (خراسان رضوی)
امیر یکه خانی (خراسان جنوبی)
هامون سیستان – صبا یزد
مهدی صادقی (هرمزگان)
محسن قاسم پور (هرمزگان)
میلاد مستان (سیستان وبلوچستان)
مهران هاشمی پور (هرمزگان)
پاسارگادصنعت‌باطری سمنان – بسطام شاهرود
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین)
شاهین عباسی (تهران)
سید ناصر کاظمی (قزوین)
هادی کاظمی (تهران)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25375

نام شما:
ایمیل:
سایت: