اسامی داوران هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور


به گزارش سایت داوران ایران اسامی داورام هفته چهارم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور به شرح ذیل اعلام می گردد.

پنج شنبه یکم آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت۱۶

سفید رود آستانه – حسین زاده آمل
احسان سبزواری (زنجان)
علی احمدی (زنجان)
علیرضا صالحی (زنجان)
مرتضی شریفلو (زنجان)

شهرون نوین سورک – عقاب لنگرود
محمدعلی ترحمی (سمنان)
محمدرضا ذاکری (گلستان)
جواد کلبادی نژاد (گلستان)
علی اصغر عامریان (گلستان)

شهروند گلوگاه – شهرداری صباشهر تهران
علی حجی زاده (خراسان رضوی)
علی زنگنه ( خراسان رضوی)
محمدامین اکبری (خراسان رضوی)
محمد اسماعیل نژاد (خراسان رضوی)

کیان پارس آباد – ارم آلیاژ ارومیه
ولی صفارها (قزوین)
پیام سهرابی (قزوین)
پیام زاج فروش (قزوین)
سینا علی اکبری (قزوین)

شهرستان شوط – ساکا پخش سقز
اسماعیل کمربسته (آذربایجان شرقی)
مسعود علی محمدی (آذربایجان شرقی)
آیدین طایفه (آذربایجان شرقی)
محسن حمدی پور (آذربایجان شرقی)

الغدیر اردبیل – امید آذربایجان بناب
سید مسعود شفیعی (گیلان)
وحید سکوتی (گیلان)
زیاد فروتن (گیلان)
سعید رضایی نیا (گیلان)

دانشگاه آزاد شادگان – شهدا ایلام
علیرضا عبد الغنی (چهارمحال و بختیاری)
محمد طاهری (چهارمحال و بختیاری)
نیما صفری (چهارمحال و بختیاری)
امیر حسین بهرامی (چهارمحال و بختیاری)

پلیمر کرمانشاه – آساره اندیمشک
رضا کیانمنش (لرستان)
جلال پیرهادی (لرستان)
ایمان سلیمانی (لرستان)
جمال حسنوند (لرستان)

ستارگان لرستان – چوار ۶۵ ایلام
حمیدرضا قدسی راغب (همدان)
اکبر جعفری (همدان)
علی عارفی (همدان)
میلاد قمری (همدان)

هیات شهرکرد – پاس تهران
محمدعلی سیاحی (خوزستان)
اسماعیل سزاری (خوزستان)
جلیل آلبوغبیشی (خوزستان)
محمد جادری (خوزستان)

هیات فوتبال آران و بیدگل – پیمان شهرداری شاهرود
فرزین صالح (البرز)
کاظم مرادی (البرز)
مصطفی پیری (البرز)
داود سالکی (تهران)

دلسوختگان اهل بیت قم – پدیده فیروزکوه
مرتضی شعبانی (مازندران)
هادی کاظمی (مازندران)
بهروز دیناد (مازندران)
مرتضی وفایی نژاد (مازندران)

فولاد سیرجان ایرانیان – آراد فاخر شیراز
میلاد مستان (سیستان و بلوچستان)
مهدی صادقی (هرمزگان)
محمد ملاشاهی (سیستان و بلوچستان)
مهران هاشمی پور (هرمزگان)

مارون کهگیلویه – فولاد زرند ایرانیان
اصغر احمدی (بوشهر)
محسن وحدانی (بوشهر)
حمید محمدرضایی (بوشهر)
محمد شرونی (بوشهر)

میبد یزد – شهید رضایی فیروز آباد
علی حفیظی (اصفهان)
علیرضا حسن زاده (اصفهان)
جواد ملاکریمی (اصفهان)
مجید امینی (اصفهان)

پاسارگاد صنعت باطری سمنان – مقاومت شهرداری مشهد
علیرضا رمضانی (تهران)
رضا پورشایگان (تهران)
رامین عاشوری (تهران)
امیرسجاد رحمانی زادگان (تهران)

صبا یزد – بسطام شاهرود
حمیدرضا طیب طاهری (قم)
مجتبی بختیاریان (قم)
میرمجتبی علیزاده (قم)
احسان شکاریان (قم)

هامون سیستان – دانش ورزش فریمان
حسین وحدتی (کرمان)
امیرمختار روزساز (کرمان)
ستار کدوری (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25406

نام شما:
ایمیل:
سایت: