اسامی داوران هفته سوم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور


به گزارش سایت داوران ایران از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هقته سوم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های ایران به شرح ذیل اعلام شد.

پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷  ساعت  ۱۶

حسین زاده آمل – عقاب لنگرود
مصطفی کرد (البرز)
مهدی کرد (البرز)
امیر افروزه (گلستان)
میثم حسین نیا (گلستان)

سفید رود آستانه – شهروند گلوگاه
هادی ترابی (آذربایجان شرقی)
موسی قربانی (آذربایجان شرقی)
امین امینی (آذربایجان شرقی)
آیدین طایفه (آذربایجان شرقی)

شهرستان صبا شهر تهران – شهروند نوین سورک
محمود احسانی فر (البرز)
مهدی وارث (البرز)
مصطفی پیری (البرز)
حجت حبیبی نیا (البرز)

شهرستان شوط – کیان پارس آباد
اسماعیل دولت یاری (زنجان)
بهروز حیدری (زنجان)
محمدرضا سیدپور (زنجان)
مرتضی شریف لو (زنجان)

امید آذربایجان بناب – اروم الیاژ ارومیه
یوسف افضلی (اردبیل)
بابک محمدخانی (اردبیل)
مهران فرهنگ (اردبیل)
بهزاد فرزانه (اردبیل)

ساکا پخش سقز – الغدیر اردبیل
بهنام اختیاری( آذربایجان غربی)
وحید خاور (آذربایجان غربی)
اصغر زاهد پور (آذربایجان غربی)
امین استوار (آذربایجان غربی)

شهدا ایلام – آساره اندیمشک
غفور محمدی (لرستان)
میثم مقدسی (لرستان)
جلال پیرهادی (لرستان)
جمال حسنوندی (لرستان)

باشگاه آزاد شادگان – ستارگان لرستان
مهدی صفایی (کهگیلویه و بویر احمد)
سعید دارابی (کهگیلویه و بویر احمد)
ابوذر سعیدیان پناه (کهگیلویه و بویر احمد)
احسان نعمتی (کهگیلویه و بویر احمد)

چوار ایلام۶۵ – پلیمر کرمانشاه
احمد مسگران (خوزستان)
امید سعدی (خوزستان)
محمد جادری (خوزستان)
جلیل آلبوغبیشی (خوزستان)

پاس تهران – پیمان شهرداری شاهرود
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین)
سید جواد حسینی (تهران)
سینا علی اکبری (قزوین)
سید ناصر کاظمی (قزوین)

هیات شهرکرد – دلسوختگان اهل بیت قم
امیر باقری (اصفهان)
مهدی احمدی (اصفهان)
امیرحسین پنده (اصفهان)
علیرضا حسن زاده (اصفهان)

پدیده فیروزکوه – هیات فوتبال آران و بیدگل
مجید کرمی (تهران)
دانیال منصوری (تهران)
حامد سلیمانی (تهران)
شاهین عباسی (تهران)

آراد فاخر شیراز – فولاد زرند ایرانیان
محمد شرونی (بوشهر)
حسین محمدی (بوشهر)
جواد دهقان (فارس)
حمید محمر رضایی (بوشهر)

فولاد سیرجان ایرانیان – میبد یزد
مهدی صادقی (هرمزگان)
محسن قاسم پور (هرمزگان)
میلاد سعیدی (کرمان)
اصغر احمدی (هرمزگان)

شهید رضایی فیروز آباد – مارون کهگیلویه
بهروز رحیمی (یزد)
محمدحسن شیخ زاده (یزد)
حسین دهقان نیری (یزد)
علی اصغر فتاحی (یزد)

مقاومت شهرداری مشهد – بسطام شاهرود
محمد قربانی (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
احسان شکاریان (قم)
امیرحسین نادب (قم)

پاسارگاد صنعت باطری سمنان – هامون سیستان
سید مهدی عظیم (خراسان رضوی)
کاوه علیجانی (خراسان رضوی)
هادی کاظمی (تهران)
رامین عاشری (تهران)

دانش ورزش فریمان – صبا یزد
حمید صداقت (خراسان شمالی)
محمد حسین محمدبا (خراسان شمالی)
حسین زحمتکش (خراسان شمالی)
ارسلان غلامانی (خراسان شمالی)


لینک کوتاه: davaran.ir/?p=25395

نام شما:
ایمیل:
سایت: